NOWOŚĆ!!! 5 lat gwarancji

Znak_E

„Instalacja na 5-tkę!” obejmuje zestawy z linii produktów EXCLUSIVEline (sterownik STELLA EOBD) z wtryskiwaczami I-Plus oraz wielozawory ORION stosowane m.in. w zbiornikach toroidalnych o zwiększonej pojemności MoreMo.

„Instalacja gazowa na 5-kę!” to oferta unikalna w skali kraju. Najważniejsze elementy instalacji gazowej takie jak sterownik (ECU GAZ), wtryskiwacze gazu, wielozawór – posiadają 5-cio letnią gwarancję* producenta. Naprawa lub wymiana właśnie tych elementów instalacji bywa dla użytkowników najkosztowniejsza.

W „Instalacji na 5-tkę!” użytkownik auta na gaz ma niezawodne, najwyższej jakości elementy i gwarancję, która chroni go przed ewentualnymi niespodziankami i dodatkowymi kosztami przez 5 lat*.

                        NOWOŚĆ !!!

       5 lat gwarancji na instalację LPG

Potwierdzając niezawodność instalacji gazowych, firma ELPIGAZ wprowadziła do oferty „Instalację gazową na 5-tkę!”. Jest to pierwsza na rynku instalacja z 5 letnią gwarancją.

Praca nad podwyższaniem jakości instalacji ELPIGAZ oraz wieloletnie doświadczenie, umożliwiły wprowadzenie do oferty najdłuższej na rynku gwarancji na nowoczesne systemy wtrysku gazu. „Instalacja na 5-tkę!” oferująca 5-letnią gwarancję, to potwierdzenie niezawodności nowoczesnych instalacji rodem z ELPIGAZ, przywilej jaki mają jedynie użytkownicy instalacji tej marki.


„Instalacja gazowa na 5-tkę!” to 

  • pewna i przyjemna jazda na gazie bez niespodzianek
  • niezawodne elementy najwyższej jakości
  • profesjonalny montaż
  • najdłuższa na rynku – 5* letnia gwarancja na elementy systemu wtrysku gazu
  • wygodny serwis

 

 Copyright by AUTO-GAZ-BUT. Projektowanie stron: gieka.pl GIEKA.pl