Instalacje LPG do silników z bezpośrednim wtryskiem benzyny

STAG 400 DPI foto

Nasza  firma  oferuje dobór oraz montaż  instalacji gazowych LPG do samochodów z bezpośrednim wtryskiem benzyny takich producentów jak:

stag_logotyp                         Logo_ELPIGAZ

 

STAG 400 DPI  

jako jedyny sterownik na rynku doskonale współpracuje z technologią bezpośredniego wtrysku benzyny, stosowaną coraz powszechniej w nowoczesnych silnikach benzynowych. Dzięki temu użytkowanie samochodów wyposażonych w silniki z bezpośrednim wtryskiem oraz instalację gazową STAG 400 DPI, staje się bardziej ekonomiczne i ekologiczne. Jjest produkowany w oparciu o najnowszą technologię i na bazie najwyższej jakości podzespołów elektronicznych. Sterownik został wyposażony w innowacyjne oprogramowanie z szeregiem użytecznych funkcji.
Wszystko to sprawia, że jest to obecnie najnowocześniejszy, najlepszy sterownik gazu do silników z bezpośrednim wtryskiem benzyny.

Aktualna lista   kodów silników i modeli samochodów  do których dedykowana jest instalacja    STAG 400 DPI znajda Państwo  TUTAJ

 

ELPIGAZ Stella Bella   EXTRAline 

Linia produktów najbardziej zaawansowanych technologicznie. Idealna do nowoczesnych silników 2,3,4,6,8 cyl. zarówno z wtryskiem bezpośrednim jak i pośrednim. Przeznaczona dla najbardziej wymagających klientów zainteresowanych najlepszymi rozwiązaniami na rynku. EXTRAline oparta jest o elektronikę  Stella BELLA w pełnym zakresie współpracującą w rzeczywistym sprzężeniu zwrotnym z systemem OBD pojazdu. Linia produktów EXTRAline – to grupa produktów, których stopień zaawansowania technicznego zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Aktualna lista   kodów silników i modeli samochodów  do których dedykowana jest instalacja    ELPIGAZ Stella Bella  znajda Państwo  TUTAJ

Sszczegółowe  informacje o  doborze  instalacji  do Państwa samochodu  pod tel:     15 -  842 02 90

                                                                                             ZAPRASZAMY !!!

 

 Copyright by AUTO-GAZ-BUT. Projektowanie stron: gieka.pl GIEKA.pl